Chcesz by Twoje życie nabrało kolorów, sensu, wiatru w skrzydła?

Daj się ponieść sztuce na wysokie tony. W niepokalańskiej szkole czas na przygodę. To doświadczenie już zawsze pozostanie w Tobie. Czyniąc Twoje życie wyjątkowym.

Jeśli chcesz nauczyć się pisać dobry artykuł, reportaż, wiersz, a nawet książkę, będziesz mógł iść tym tropem… Zajęcia poprowadzi doświadczona literatka, dyrektor domu pracy twórczej w Bukowcu Agata Patralska-Obarewicz, absolwentka naszej szkoły, która właśnie w liceum zaczęła swoją wielka przygodę z pisarstwem. Na zajęciach nie tylko nauczysz się kochać słowo, ale i poznasz wybitnych ludzi, którzy będą zapraszani na cykliczne spotkania.

Jeśli będziesz chciał nauczyć się malować, szkicować, pisać ikony, absolwentka lwowskiej akademii, artystka już z dokonaniami, wprowadzi Cię w świat , który nie tylko będzie sposobem na wolny czas, ale i sprawi, że zrozumiesz jak puste jest nasze życie bez sztuki.

I w końcu teatr. Zajęcia teatralne, ruch, praca nad ciałem, warsztaty i wystawianie sztuk będzie pięknym podsumowaniem artystycznych drzwi do naszej szkoły. Wszystkie zajęcia będą profesjonalnie traktujące sztukę i jest możliwość uzyskać w trakcie tych zajęć odpowiednie dyplomy.